top of page
Svatováclavský koncert - slavnostní zakončení sezóny 2021
Svatováclavský koncert - slavnostní zakončení sezóny 2021

so 25. 9.

|

Sobotka

Svatováclavský koncert - slavnostní zakončení sezóny 2021

Slavnostní zakončení sezóny 2021, při kterém zazní skladby od hudebních velikánů: J. S. Bacha, G. F. Händela, W. A. Mozarta, G. Verdiho.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události

Čas a místo

25. 9. 2021 17:00

Sobotka, Sobotka 363, 507 43 Sobotka, Česko

O události

Po pandemií vynucené pauze rádi navazujeme na desetiletou tradici letně-podzimních koncertů vážné hudby na zámku Humprecht v podání sopranistky Veroniky Vildmanové, barytonisty Martina Strouhala a klavíristky Moniky Chmelařové. V první polovině koncertu uslyšíte skladby slavných představitelů barokní hudby. 

Vstupné (lístky si zdarma zarezervujete níže, na místě pak budou tyto rezervační vstupenky směněny za vstupenky na událost. Platba je možná pouze hotově!)

 • Dospělí 150 Kč
 • Snížené 120 Kč

Zazní především árie a duety z oper G. F. Händela, ale též tzv. arie antiche italských mistrů 17. století a duchovní skladby J. S. Bacha. Po přestávce se přeneseme do časů pozdního klasicismu a romantické písně, druhá polovina koncertu je však věnována hlavně áriím ze známých italských a francouzských oper G. Donizettiho, G. Verdiho, G. Pucciniho, Ch. Gounoda a F. Ciley.

Vystoupí:

 • sopranistka Veronika Vildmanová
 • barytonista Martin Strouhal
 • klavíristka Monika Chmelařová

Vstup na akci bude podmíněn splněním platných protiepidemiologických opatření jejichž aktuální znění naleznete na https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla

Vstupenky

 • Rezervační vstupenka

  Toto je rezervace skutečné vstupenky. Na pokladně bude tato rezervace směněna za vstupenky. Plné vstupné 150 Kč a snížené 120 Kč. Platba pouze v hotovosti!

  0,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

Informace o události: Events
bottom of page